` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Stressiz Bir Çocuk Doğum Günü Partisi Vermeye Yönelik 7 İpucu
Çocuk Doğum Günü Fikirleri
26.04.2017

Stressiz Bir Çocuk Doğum Günü Partisi Vermeye Yönelik 7 İpucu

Çocuğunuzun yaklaşan doğum günü partisini bu başlıca önemli noktaları göz önünde tutarak başından sonuna kadar planlayabilirsiniz.

1. Misafir listesini daraltın

Kaç çocuğu davet ediyorsunuz? İyi haber: çocuğunuzun tüm sınıfını davet etmeniz gerekmez. Çocuk doğum günü partisine, herkesi davet etmek mecburiyetinde değilsiniz. Ebeveynleri ile birlikte gelen çocuklar ile beraber 22'ye kadar veya daha fazla kişinin katılacağı bir çocuk doğum günü organizasyonu sizi daha fazla strese sokabilir. Davet edilecek çocuk sayısının belirlenmesi, planlama dahil olmak üzere, planlamanın geri kalanı için de temel oluşturur.

2. İdeal günü belirleyin

Küçük çocuklar daha az aktiviteye katıldığı için ideal zamanı bulmak daha kolaydır, ancak okul çağındaki çocuklar hafta sonları spor, sınıf aktiviteleri, yarışmalar ve daha pek çok şeyle meşgul olabilirler. Çocuğunuzun doğum günü yaz aylarında veya önemli bir tatil dönemine düşerse dikkatli olun. Fakat çocuğunuz çok daha küçük yaştaysa, önce hangi tarihin en uygun olacağını görmek için diğer ebeveynlerle birlikte kontrol edebilir ve ona göre bir planlama yapabilirsiniz.

3. Yerinizi seçin: ev mi, çocuk eğlence merkezi mi?

Cevaplamak için kolay bir soru var: Evde bir partinin karmaşasına sahip olmak istiyor musunuz? Hiç sanmıyoruz. Çocuk eğlence merkezleri gibi parti vermeye uygun dış mekanlar, genellikle sizin üzerinize yığılacak olan “kurma ve temizleme” işlemlerini gerçekleştirir. Bununla birlikte, bazı insanlar evde kutlama yapmanın bütçeye daha uygun olduğunu düşünebilir; ancak çocuk doğum günü süsleri hazırlamayı ya da bir palyaço kiralamayı planlıyorsanız, bir dış mekan size çok daha uyguna gelecektir.

4. Çocuğunuzun tema seçimini dikkate alın

Artık büyük yüklerden bir miktar uzaklaştığınıza göre, çocuğunuza partisi için tema olarak neyi tercih edeceğini sorabilirsiniz. Belki de prensesler veya korsanlar ya da süper hakramanları tercih edecektir. Bir temaya karar verdiğinizde, çocuk doğum günü pasta çeşitleri, süslemeler ve geri kalan tüm detaylar hakkında karar vermek kolaylaşır.

5. Palyaço kiralama hizmetinden faydalanın

Unutmayın: Bu muhteşem doğum günü partisini siz planladınız, öyleyse siz de çocuğunuz kadar tadını çıkarmayı hak ediyorsunuz! Konukları selamladığınızda veya servis yaparken, çocuklara oyunlar oynatacak, onlarla içi dolu pinyataları patlatacak, onların yüzünü boyayacak veya pastayı kesebilecek; kısacası partinin geri kalanını emanet edebileceğiniz en az bir palyaço bu kutlamayı çok daha keyifli bir hale getirebilir! Tüm çabalarınızın tadını çıkarmak ve hem çocuğunuzun hem de arkadaşlarının keyifli zaman geçirmesini sağlamak amacıyla şuraya tıklayarak doğum günü palyaçosu kiralayabilirsiniz.