` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Palyaçoların Kitleleri Hayran Bırakan 5 Becerisi
Palyaço Becerileri
02.03.2017

Palyaçoların Kitleleri Hayran Bırakan 5 Becerisi

Palyaçolar yalnızca komik birer figür değil; tarih boyunca sanat dünyasında önemli roller edinen sanatçılar olarak anılmalarıyla dikkat çekiyor. Profesyonellik isteyen bu meslek, ister geniş bir kitleye performans sergileyecek, ister bir grup çocuğu eğlendirecek olsun; her halükarda bir takım becerilere ve yeteneklere sahip olmayı gerektiriyor. Palyaçolara “palyaço” deyip geçmeyin! İşte bu sevimli karakterlerin gösterebildiği birbirinden enteresan 5 beceri!

1. Palyaçolar, komik birer aslan terbiyecisi gibi davranabilir

Aslan terbiyecisi olmak neredeyse dünyanın en zor ve riskli mesleklerinden biri ve palyaçolar ise bunu komikleştirerek; sanki karşısında vahşi bir aslan varmışçasına hareket ederek seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatma becerisine sahip.

2. Palyaçolar, küçük araçların üzerinde rahatlıkla hareket edebilmektedir

Bir çocuk bisikleti ya da çocuk arabası, palyaçolar için gerçekten de çocuk oyuncağı! Bu tarz küçük eşyaların üzerinde hareket edebilme ve onları kullanabilme yetisine sahip olan palyaçolar, komik tavırlarını da bu becerilerine ekleyerek gülünç dakikalara sahne oluyor.

3. Sosis balonlardan farklı figürler yapmak, palyaçolara has bir yetenektir

İnce ve uzun bir yapıya sahip olan sosis balonlar, palyaçolar için neredeyse bir oyun hamuru gibi; hayvan figürlerinden çiçeklere, çizgi film karakterlerinden şekerlere kadar balonları birçok şekle sokma yeteneğine sahip olan palyaçolar, sizlere hızlı bir şekilde istediğinizi hazırlayabiliyor.

4. Palyaçolar sahip oldukları bir ip ile bir hayvanla baş ediyormuş hissi yaşatabilir

Palyaçoluk, komiklik kadar pandomim sanatı hakkında bilgi sahibi olmayı da gerektiriyor. Elinde tuttuğu bir iple hayali bir figür yaratabilen palyaçolar, o ipi soktuğu hayvan şekliyle mücadele eder gibi yapabilmesinin yanı sıra, karşılarında hayali bir karaktervarmış gibi davranabilmeleriyle de insanları büyülüyor.

5. Yeni nesil palyaçolar özel günlerinize neşe katabilir

Geçmişten bugüne kavram değişikliğine uğrayan palyaçoluk mesleği, günümüzde daha çok mekan açılışları, sünnet düğünleri ve çocuk doğum günü organizasyonları gibi etkinliklerde aktif rol alıyor. Görüntüsü, komik şovları ve eğlendiren hareketleriyle ortamı neşelendiren ve herkes tarafından dikkat çeken palyaçolar, bireysel ve kurumal etkinliklerin vazgeçilmez bir parçası olarak kabul ediliyor.

Onca beceriye sahip palyaçolar ile özel günlere anlam katmak için siz de palyaço kiralama hizmeti alabilir ve yeni trend eğlence anlayışına ayak uydurabilirsiniz! İstanbul palyaço kiralama firmaları arasından öne çıkan Palyaço Burada ekibi, etkinliğiniz boyunca size en iyi hizmeti sağlamak amacıyla daima yanınızda duruyor. Paketler ve palyaço kiralama fiyatları hakkında buradan bilgi edinebilir ve bize ulaşabilirsiniz.