` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Palyaço Kiralamadan Önce Bunlara Mutlaka Göz Atın
Palyaço Kiralamadan Önce Göz Atın
14.07.2017

Palyaço Kiralamadan Önce Bunlara Mutlaka Göz Atın

Yeni nesil çocukları, yeni nesil eğlence anlayışı ile mutlu etmek artık oldukça kolay. Bunu bilen ailelerin birçoğu ise hem çocuğuna ve diğer minik davetlilere keyif dolu anlar yaşatmak hem de eğlenceyi profesyonellikle birleştirmek için artık palyaço kiralama hizmetinden faydalanıyor. Ancak ilk kez palyaço hizmeti alacak olan ebeveynlerin aklını birkaç ortak soru kurcalıyor. Eğer siz de, bir doğum günü palyaçosu çocuklara hangi oyunları oynatır, eğlence amaçlı çağrılan palyaçonun çocuklar için bir kabusa dönüşme ihtimali var mıdır ya da bir palyaço doğum gününde ne yapar gibi soruların cevabını merak ediyorsanız, yazımıza mutlaka göz atın deriz.

Palyaço Korkusu Nasıl Önlenir?

Aslında çocuklar bırakın palyaçodan korkmayı, böyle bir fobinin varlığından dahi haberdar değildirler. Çocukların palyaço ile ilk karşılaşma anı ve sonrasında palyaçonun yaklaşımı gibi konular, miniklerin onlardan korkup korkmayacağını belirleyen etkenlerdir. Aşırılığın, abartılığın ve sıra dışılığın simgesi olan palyaçolar, dış görünüş bakımından ilk seferde çocuğunuzda şok etkisi yaratabilir. Bir doğum günü animatörü ile anlaştıysanız, çocuğunuzun, onun role girme sürecine tanıklık etmesine mutlaka yardımcı olmalısınız. Örneğin; palyaço makyajını yaparken çocuğunuzun onu izlemesine izin vermeli, öncesinde aralarında bağ oluşmasına ortam hazırlamalısınız. Böylece, hoş bir sürpriz yapacağım derken çocuğunuzda durduk yere palyaço korkusu yaratmamış ve sorunsuz bir partiyi garantilemiş olursunuz!

Palyaço Doğum Gününde Ne Yapar?

Eğer çocuğunuzun doğum günü partisi için ilk defa bir palyaço hizmeti alacaksanız, palyaçolar nasıl eğlendirir sorusu, aklınıza gelen ilk soru olabilir. Çünkü çocukları eğlendirmek, yalnızca profesyonellik değil, çocuk psikolojisi hakkında bilgi sahibi olmayı da gerektirir. Palyaçolar; komik görünüşleri, sakar tavırları ve eğlenceli oyunları ile çocukları hem güldürür hem de onların kaliteli zaman geçirmesini sağlar. Bunu ise partideki çocukların yaş grubundan psikolojilerine kadar birçok önemli noktayı göz önünde bulundurarak yaparlar. Çocuklarla ılımlı bir yaklaşım ile iletişim kurmaya çalışmak birincil kurallarıdır. Ardından doğum günü yüz boyama, şarkı söyleme, pinyata patlatma, balon ile hayvan figürleri yapma gibi aktiviteler ile renklendirilir ve isteğe göre miniklere şekerleme ya da hediye dağıtılır. Ayrıca doğum günü palyaço sihirbaz gösterileri ile de çeşitlendirilebilir.

Palyaço Hangi Oyunları Oynatır?

Çocuklar, eğlenceli ve komik görüntüleri nedeniyle palyaçolar ile genellikle çok eğlenirler ve bu renkli dünyanın bir parçası olmaktan mutlu olurlar. Bunun bir yolu olan yüz boyama aktivitesi de, palyaço hangi oyunları oynatır sorusuna verilen cevapların başında gelir. Aynı palyaçolar gibi farklı gözükmek isteyen minikler, yüzlerini en sevdikleri çizgi film karakterleri ile boyatmak için adeta sıraya girerler. Yüz boyamanın dışında, içi dolu pinyata patlatma da, palyaçoların çocuklara oynattığı en eğlenceli oyunlar arasındadır. Gözleri bağlı olan minikler, ellerindeki sopa ile içi dolu pinyatayı patlatmak için bir kuyruk oluşturur ve en sonunda kırılan pinyatanın içinden sayısız hediye çıkar. Bu oyunlar ve çok daha fazlası, çocukların eğlenceli bir gün geçirmesi için birebirdir.

Siz de çocuklarınıza unutulmaz bir doğum günü yaşatmak ve eğlenirken öğrenmelerini sağlamak istiyorsanız palyaço kiralama hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz hemen buradan paket seçeneklerine göz atabilir ve palyaço kiralama fiyatları hakkında bilgi edinerek, kusursuz bir doğum günü partisi verebilirsiniz!