` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Palyaço Kiralama Hizmetinden Faydalanabileceğiniz 5 Yer
Palyaço Kiralama Servisi
28.02.2017

Palyaço Kiralama Hizmetinden Faydalanabileceğiniz 5 Yer

Özel zamanları daha da güzelleştirmenin binbir türlü yolu var; bunlardan biri de son dönemde hem bireysel hem de kurumsal olarak tercih edilen palyaço kiralama hizmeti. Mimikleri, sevimli görüntüsü ve şovları ile yediden yetmişe ortamdaki tüm insanları eğlendiren palyaçolar, insanların keyifli vakit geçirmelerinde büyük bir rol oynuyor. Palyaço kiralayarak ortamı neşelendirebileceğiniz ise birçok yer ve etkinlik var! Gelin bunlara birlikte göz atalım.

1. Sünnet Düğünü

Sünnet Düğünü Palyaçosu

Günümüzde yepyeni konseptler eşliğinde kutlanan sünnet düğünleri, çocukların çok sayıda bulunduğu etkinlikler arasında yer alıyor. Özellikle sünnet çocuğu başta olmak üzere, düğündeki küçük büyük herkesi eğlendiren palyaçolar, aynı zamanda çocuklar ile yaptıkları aktiviteler sayesinde küçüklere yoğun ilgi gösteriyor.

2. Doğum Günleri

Doğum Günü Palyaçosu

Palyaço kiralama servisinin en çok tercih edildiği etkinliklerden biri olan doğum günü organizasyonu, çocukların kaynaşabildiği aktiviteler arasında ve palyaçolar sayesinde öğretici oyunlar oynayıp unutulmaz dakikalar geçirebiliyorlar. Balon süsleme ile mekan dekorasyonunun da dahil olduğu palyaço kiralama hizmeti, yüz boyama, içi dolu pinyata patlatma gibi etkinlikleri de kapsıyor.

3. Mekan Açılışları

Mekan Açılışı Palyaçosu

Yalnızca küçüklerin değil, büyüklerin de dikkatini çekmeyi başaran palyaçolar, mekan açılışlarında da büyük bir etkiye sahip. Açılış esnasında mekanın dikkat çekmesinden, gelen müşterilerin doyasıya eğlenmesine kadar birçok konuda büyük bir rol oynayan palyaço servisini, siz de firma açılışlarında tercih edebilirsiniz.

4. Sosyal Kurumlar

Çocuk Esirgeme Kurumu Palyaço

Bir insan kaç yaşında olursa olsun, eğlenme isteği ömür boyu devam etmekte ve her yaş grubunu güldürmek konusunda bir usta olan palyaçolar, çocuk esirgeme kurumları ve yaşlılar evi gibi sosyal kurumlarda da itenen etkiyi yaratabiliyor. Çocuklarımıza ve yaşlılarımıza birkaç saatliğine keyifli anlar yaşatmak için siz de kurumunuz adına palyaço hizmetinden faydalanabilirsiniz!

5. Hastaneler

Medikal Palyaço

Yurt dışında oldukça yaygın olan ve “Medical Clown (Medikal Palyaço)” adı ile ismini duyuran bu sistem sayesinde, çocuk – ergen gözetmeksizin birçok hastaya, ruhsal motivasyon katmak amacıyla palyaço kiralama hizmeti sağlanıyor. Özellikle çocuklar için kusursuz olarak adlandırabileceğimiz bu hizmetten sizler de faydalanarak yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Mutlu olmanın yaşı, yeri ve zamanı olmadığına inananlardansanız, siz de İstanbul palyaço kiralama firmaları arasından, yaratıcı ekibi ve mükemmelliyetçi yaklaşımı ile öne çıkan Palyaço Burada’yı tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz, birbirinden farklı paketlerimiz ve palyaço kiralama fiyatları hakkında buradan bilgi edinebilir ve bizi arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz!