` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Palyaço Gösterisi Nasıl Düzenlenir?
Palyaço Kiralama Hizmetleri
31.03.2017

Palyaço Gösterisi Nasıl Düzenlenir?

Palyaço kiralama hizmetinden faydalanılan her organizasyonda, palyaçolar hedef kitleye göre bir takım gösteriler düzenliyor. Bu şovlar ister yetişkinler için yapılsın, ister çocuklar için yapılsın; her halükarda palyaço kılığına giren kişilerin tiyatro ya da pandomim bilgilerinin ya da yeteneklerinin olması gerekiyor. Çünkü bu alana meraklı ya da eğitimini almış kişiler, ortaya çok daha eğlenceli ve kaliteli bir performans koyuyor.

Eğer siz de vereceğiniz davetler, çocuk doğum günleri, sünnet düğünü organizasyonu ya da mekan aılışları için palyaço servisinden yararlanmayı düşünüyorsanız, öncelikle gelin palyaço gösterilerinin nasıl düzenlendiğine birlikte bir göz atalım!

1. Palyaço İllüzyon Şovu

Palyaço İllüzyon Şovu

Doğum günleri, sünnet düğünleri ya da çocukların ortalıkta dolanmaması gereken düğün gibi organizyonlar için ideal bir alternatif sunan illüzyon şovlar, miniklerin dikkatini bir tek yönde toplayabiliyor. Çocukların da katılımıyla uygulanan bu şovlar sayesinde küçüklerin hem odaklanma yetenekleri gelişiyor, hem de meraklanırken eğlenme olasılıkları artıyor.

2. Palyaço Yüz Boyama Aktivitesi

Palyaço Yüz Boyama Aktivitesi

Çocuklara hitap eden bu aktivite sırasında doğum gününün ya da sünnet düğününün başrol çocuğu başta olmak üzere, etkinlikteki tüm miniklerin yüzleri bu konuda eğtimli palyaçolar ve animatörler tarafından boyanıyor. Çizgi film karaktelerinden kelebek ve uğurböceği gibi sevimli hayvanlara kadar çeşitli şekiller, cilde tamamen zararsız boyalar ile çiziliyor ve boyanıyor. Çocukların en sevdiği aktiviteler arasında bulunan palyaço yüz boyamayı, özellikle çocuk doğum günü organizasyonlarında mutlaka tercih etmelisiniz.

3. Satıcı Palyaço Gösterisi

Satıcı Palyaço Gösterisi

Özellikle düğün, kokteyl ve mekan açılışı gibi yetişkin davetlerinde görebileceğiniz satıcı palyaçolar, belirlenen konsept dahilinde macun satıcısından dondurmacıya, pamuk çekerciden patlamış mısır satıcısına kadar birçok tiplemeye girerek, çocukların dikkatini çekebilecek ürünleri ikram ediyor. Minikler için güzel bir sürpriz olan satıcı palyaçoları, siz de İstanbul palyaço kiralama hizmetinden faydalanarak özel günleriniz için tercih edebilirsiniz.

4. Palyaço Animasyon Gösterisi

Palyaço Animasyon Gösterisi

En sevilen palyaço gösterilerinden biri de animasyon şovları ve profesyonel palyaçolar tarafından canlandırılan karakterler ile çocuklar keyifli dakikalar yaşıyor. Miniklerin oturabileceği geniş alanlarda tercih edilen palyaço animasyon gösterileri sırasında, minikler hem yeni nesil Charlie Chaplin gösterileri ile tanışıyor, hem de eğlencenin tadını çıkarıyor.

Siz de önemli günleriniz ve kutlamalarınız için bu son trend hizmetten faydalanmak istiyorsanız, kalite anlayışıyla palyaço kiralama firmaları arasından öne çıkan Palyaço Burada ekibini tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun paketlerimiz hakkında buradan bilgi almayı sakın unutmayın!