` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Meşgul Ebeveynler İçin Yaratıcı Çocuk Doğum Günü Partisi Fikirleri
Çocuk Doğum Günü Partisi Verme
30.04.2017

Meşgul Ebeveynler İçin Yaratıcı Çocuk Doğum Günü Partisi Fikirleri

Doğum günleri partisi fikirleri için Pinterest'te arama yapmak ya da ebeveynlik bloglarında dolanmak, meşgul ebeveynler için oldukça zorlayıcı olabilir. Çocuk doğum günü organizasyonları için özelleştirilmiş bir doğum günü menüsü yaratmak veya el yapımı süslemeler hazırlamak için vaktiniz yoksa, endişe etmeyin; bu mini liste sayesinde çocuğunuz için unutulmaz bir parti hazırlayabilirsiniz! İşte küçük bir zaman ve çaba gerektiren eğlenceli bir çocuk doğum günü partisi vermek için 11 ipucu.

1. Katılacaklara online davet yollayın

Artık teknoloji çağındayız ve insanlarla haberleşmek oldukça kolay bir hale geldi; belki biraz bundan faydalanmanın tam zamanıdır. El yapımı davetiyeler hazırlamak oldukça yaratıcı olabilir, ancak zamanınız kısıtlıysa hızlı bir Facebook davetiyesi oluşturabilirsiniz.

2. Kendiniz için haftanın en iyi gününü seçin

Eğer yoğun çalışan biriyseniz, doğum günü organizasyonu yapmak amacıyla hafta sonu muhtemelen hem sizin için hem de katılımcılar için en uygun zaman olacaktır.

3. Parti süresini kısa tutun

Aileniz iş, okul ve diğer etkinliklerle meşgul olabilir; aslına bakarsanız bu herkes için böyle. Dolayısıyla katılımcılarınız daha kısa süreli bir partiye geliyor olmaktan mutluluk duyacaktır. Okul öncesi küçük çocuklar için iki saat, okul çağındaki çocuklar için ise maksimum üç – dört saat süren bir parti planlamak size ve misafirlerinize iyi gelecek!

4. Doğru mekanı seçin

Meşgul ebeveynler için dekor, yemek ve eğlence dahil olmak üzere her şeyi halledecek bir parti mekanı rezervasyonu en iyisi olabilir. Dilerseniz Çocuk Doğum Günü Kutlayabileceğiniz 5 İstanbul Çocuk Eğlence Merkezi yazımıza göz atarak önerilerimizi inceleyebilir ve bütçenize uygun bir mekan ile anlaşabilirsiniz.

5. Tek bir tıklamayla süslemeleri satın alın

Çocuğunuzun sevdiği süper kahramanlar, çizgi film karakterleri ve oyuncaklar, çocuk doğum günü süslemeleri konusunda size fazlasıyla yardımcı olabilir. İnternet ne güne duruyor? Sadece birkaç tıklamayla konfeti, kostüm ve sofra takımı dahil olmak üzere aklınıza gelen tüm çocuk doğum günü süsleri ni sipariş ederek evinize veya ofisinize teslim ettirin.

6. Partinin olmazsa olmazını unutmayın

Günümüzde miniklerin yaratıcılığını geliştiren ve aynı zamanda eğlenmelerini sağlayan içi dolu pinyata patlatma, yüz boyama, dans ve boyama gibi bir çok etkinlik çocuk doğum günlerinde tercih ediliyor. Özellikle palyaçolar bu konuda usta ve siz de profesyonel palyaço kiralama servisi nden faydalanarak, çocuğunuzu ve arkadaşlarını palyaçolara emanet edebilirsiniz! Üstelik oldukça uygun fiyatlarla sağlayabileceğiniz bu hizmetten faydalanmak için şuraya tıklamanız yeterli.

Şimdi rahat bir nefes alabilirsiniz!