` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Mekan Açılışı Yaparken Palyaço Kiralamanız İçin Geçerli 5 Neden
Açılış Organizasyonlarında Palyaço Kiralama
24.02.2017

Mekan Açılışı Yaparken Palyaço Kiralamanız İçin Geçerli 5 Neden

Her gün yüzlerce firma ve mağaza açılsa da, birçoğumuzun bundan haberi dahi olmayabiliyor. Kimi firmalar seslerini çevreye duyurmak için belli başlı adımlar atarken, çaba harcamayan kimi firmalar da zaman içinde yok olup gidebiliyor. “İlk izlenim” aslında birçok şeyi en başından göstermekte; yani hedef kitlenizde ilk anda bıraktığınız intiba aslında firmanızın geleceğini belirliyor.

Çalışma hayatına adım atarken ister küçük bir işletme olun, isterseniz de büyük bir işletme, insanların dikkatini çekecek bazı çalışmalar yapmanız sizi en başından bir adım öteye taşıyor. Mekan açılış organizasyonu yapmak ise bunlardan yalnızca biri; aynı şekilde palyaço kiralama hizmetinden de faydalanarak açılışı çok daha renkli bir hale getirmek de mümkün. Balon süslemeden mekan dekorasyonuna, profesyonel palyaçolardan ses ve müzik sistemine kadar birçok ek hizmetten de faydalanabileceğiniz palyaço kiralama servisini işletmeniz için neden tercih etmeniz gerektiğine gelin birlikte göz atalım!

1. Mekanınız normalden çok daha fazla dikkat çeker

Mekan açılışı yapmak, henüz iş hayatına yeni atılmış olan işletmenizi halihazırda farklı kılarken; ekstra olarak palyaço hizmetinden faydalanmanız açılışınızı çok daha renkli bir hale getirir. Yani palyaço kiralama yöntemi ile sıradan bir kokteyl havasından ziyade parti havası yaratabilir ve mekanınızın fark edilmesini sağlayabilirsiniz!

2. Mağazanızı benzerlerinden ayıran özellikler başından belli olur

Bugün yeni açılmış olup hizmet veren birçok firma seslerini yeterince duyuramadıkları için yeterince iş alamamaktadırlar. Siz, akılda kalıcı bir mekan açılışı yaparak firmanızı özel kılmaya henüz en başından başlayabilir, hizmet vereceğiniz kitleye “neden sizi tercih etmeleri gerektiği” konusunda akılda kalıcı bir cevap verebilirsiniz.

3. Yediden yetmişe herkes keyifli vakit geçirir

Mağazanızı hangi çevrede açtıysanız, öncelikle o fiziksel çevreden anlık geri bildirim alırsınız. Yani mekan açılışınızdan haberdar olan yakın çevre, yaş farkı gözetmeksizin firmanızı ziyaret edecek ve yenilikleri görmek isteyecektir. Misafirleriniz için sağladığınız palyaço servisi sayesinde tüm yaş grupları kaliteli zaman geçirecektir.

4. Eğlenceli geçen bir açılış, potansiyel müşterilerinizin hafızasında yer eder

İnsanlar nasıl karşılandıklarından ziyade, nasıl uğurlandıklarını hatırlar. Dolayısıyla mekan açılışı başladığı andan itibaren son dakikaya kadar sizi tanımak için orada olan misafirlerinizi iyi ağırlamak başlıca göreviniz olmalıdır. Şık bir dekorasyon, iyi bir sunum ve eğlenceli geçen birkaç saat sayesinde müşteri kazanımı gerçekleştirmeniz mümkün! Görsel olarak insanları son derece etkileme gücüne sahip palyaçolar sayesinde, yaratmak istediğiniz etkiyi çok daha baskın kılabilirsiniz.

5. Profesyonel palyaçolar misafirlerinizi en iyi şekide ağırlar

İnsanlar çok sıradan bir hizmeti satın alırken dahi özel ve ayrıcalıklı hissetmek isterler. Eğer bir mekan açılışı yaparak ilk adımı atmışsanız, insanlar ile bir bir ilgilenip sempatik şovlar yapan palyaçolar sayesinde misafirlerinize özel hissettirebilir ve böylelikle akıllarında kalıcılık sağlayabilirsiniz.

Kusursuz ve şık bir mekan açılışı, iyi bir geri bildirim ve işinde profesyonel palyaçolar ile unutulmaz bir başlangıç yapmak istiyorsanız, genç ve dinamik ekibimizin de desteğiyle güvenle yola koyulabilirsiniz. Palyaço Burada ekibinden en iyi hizmeti almak için, İstanbul palyaço kiralama paketlerimize göz atabilir, palyaço kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilir ve en kaliteli organizasyonu oluşturmamız için hiç düşünmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz!