` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Kız Çocuğu Doğum Günü Partisi İçin 5 Tema Fikri
Kız Çocuğu Doğum Günü Fikirleri
22.03.2017

Kız Çocuğu Doğum Günü Partisi İçin 5 Tema Fikri

Kız çocuğu sahibi aileler bilir, kız çocukları daima içinde şirinlik barındıran detaylara ilgi duyarlar ve kıyafetlerinden odalarına kadar her şeyin kendilerini prenses gibi hissetmelerini isterler. Özellikle yeni yaşlarına girdikleri doğum günü organizasyonları, onlara birer prenses gibi hissettirmek için büyük bir fırsat! Siz de kız çocuğu doğum günü tema fikirlerimize göz atarak, biricik kızınıza layık bir etkinlik oluşturabilirsiniz.

1. Pony

Pony Temalı Doğum Günü

2010 yılında çocukların hayatına giren ve küçük midillilerin yaşamını konu alan My Little Pony adlı çizgi dizi, kız çocuklarının doğum günü organizasyonunda kullanabileceğiniz temalar arasında bulunuyor.

Bir Walt Disney hikayesi olan Karlar Ülkesi ve bu çizgi filmin şirin mi şirin karakterleri günümüz kız çocuklarının en sevdiği karakterler arasında bulunuyor. 2-5 yaş arası çocukların takip ettiği Karlar Ülkesi’ni doğum günü organizasyonunda

Bir Walt Disney hikayesi olan Karlar Ülkesi ve bu çizgi filmin şirin mi şirin karakterleri günümüz kız çocuklarının en sevdiği karakterler arasında bulunuyor. 2-5 yaş arası çocukların takip ettiği Karlar Ülkesi’ni doğum günü organizasyonunda

2. Barbie

Barbie Temalı Doğum Günü

Nesillerdir her kız çocuğunun en sevdiği oyuncak olmayı başaran Barbie, parti malzemelerine kolayca ulaşacabileceğiniz bir konsept ve Barbie temalı doğum günü, kız çocuklarının en çok tercih ettiği temalar arasında başı çekiyor.

3. Hello Kitty

Hello Kitty Temalı Doğum Günü

Sevimli kedi karakteri ile tüm kız çocuklarının kalbini çalan Hello Kitty, kız çocuk doğum günü fikirleri arasından öne çıkıyor. Servisten süslemelere, şapkalardan mekan dekorasyonuna kadar birçok detayda kulanabileceğiniz Hello Kitty temasını tercih ederek siz de çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

4. Winx

Winx Temalı Doğum Günü

Animasyon dünyasının sevimli karakterleri Winx kızları, harika bir doğum günü partisi için oldukça ideal ve özellikle 4 - 7 yaş arası kız çocuklarının bir hayli dikkatini çekiyor. Birbirinden farklı karakterdeki Winx kızları temasını tercih ederek süslemeden kostümlere kadar bir partide bulunan tüm detayları, çocuğunuzun zevkine göre ayarlayabilirsiniz.

5. Karlar Ülkesi

Karlar Ülkesi Temalı Doğum Günü

Bir Walt Disney hikayesi olan Karlar Ülkesi ve bu çizgi filmin şirin mi şirin karakterleri günümüz kız çocuklarının en sevdiği karakterler arasında bulunuyor. 2-5 yaş arası çocukların takip ettiği Karlar Ülkesi’ni doğum günü organizasyonunda tema olarak kullanabilir; hatta çocuğunuza Karlar Ülkesi temalı kostüm giydirerek kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz!

Hem çocuğunuzu hem de yaşıtlarını mutlu edecek daha birçok konsept bulunmakta; ancak ne olursa olsun çocuğunuzun istekleri önem taşıyor. Yaşı kaç olursa olsun onun da fikrini alarak, ona unutamayacağı bir yaş günü hediyesi verebilirsiniz. Doğum günü organizasyonu ve daha fazlası için bizimle buradan iletişime geçmeyi sakın unutmayın.