` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Kış Çocukları İçin Yaratıcı Doğum Günü Partisi Temaları
Kış Çocukları İçin Yaratıcı Doğum Günü Partisi Temaları
20.12.2017

Kış Çocukları İçin Yaratıcı Doğum Günü Partisi Temaları

Her kış odaklı kutlama, serin ayrıntılarla ve dokunulmaz dokunuşlarla açık havayı içeriye taşır. Bu, en soğuk mevsimin dahi, başarılı bir çocuk doğum günü organizasyonu için uygun olabileceğinin kanıtıdır.

Kışın doğum günü kutlayan çocukların sahip olduğu seçenekler, yazlık arkadaşlarınınki ile aynı olmayabilir; oyun parkları, havuzlar ve diğer eğlenceler dışında. İşte bu yüzden, bu yaratıcı kış doğum günü temaları, size ilham olabilir.

1. Buz Pateni Teması

En az deneyimli buz pateni yapan konuklar bile, bu buz pateni partisinde bir düşüş endişesi duymamalı; çünkü sıfır risk içeriyor! Bu fikri seviyoruz, çünkü gerçekten ihtiyacınız olan şey renkli yapım kağıdı, ponponlar, düğmeler, şerit, yapıştırıcı ve renkli pasta hamurlarıdır. Elinizde bu malzemeler bulunduktan sonra, balonlardan peçetelere, süslemelerden pastaya kadar partinin her noktasında buz pateni temasını işleyebilir; kışın büyüleyici görüntüsünü kolayca yansıtabilirsiniz.

2. Frozen Teması

Disney'in buz gibi filminin yayınlanmasının ardından seneler geçti, ancak Elsa ve Anna hala çocukların kalbini eritmeyi başarıyor! Gerçekte, hiçbir kış doğum günü partisi tema fikirleri onsuz olmamalı. Kartopu şeklinde bir kek ve yabanmersini gibi mavi meyvelerden oluşan bembeyaz bir pasta, Frozen temasını yaratmak için yeterlidir. Elbette, süslemeler için Elsa’dan lham almayı unutmamalısınız.

3. Kardanadam Teması

Kışın simgesi olan kardan ne yapılır? Elbette kardanadam! Kollarınızı sıvayın ve kardanadam şeklinde kurabiye kalıpları almaya hazırlanın. Tabii ki pastayı da kardanadam şeklinde yapın ve evin her köşesini kar tanesi ile donatın. Bir kış çocuğunu kardan daha fazla ne mutlu edebillir?

4. Penguen Teması

Penguenler kış partileri için mükemmel maskotlardır; sonuçta her zaman özel günler için bir smokinleri vardır! Hem kız hem de erkek çocuk doğum günleri için ideal bir seçim olan penguen temasını baştan sona partinizde işleyebilir; makas, mukavva, renkli boyalar yardımıyla şirin penguenler yapabilir ve pastanenize kocaman bir penguen şeklinde pasta siparişi verebilirsiniz.

5. Noel Baba Teması

Ho ho ho!

Madem Noel Baba köyüne gidemiyorsunuz, o halde evinizi şirin mi şirin bir Noel Baba evine çevirmeye ne dersiniz? Hatta belki, Santa Claus kostümü edinerek doğum günü sahibini minik bir Noel Baba’ya dönüştürebilir, yılbaşı ağacını hala kaldırmadıysanız alt kısmını hediye köşesi yapabilirsiniz! İkinci defa kutlanan bir yılbaşını andıran çocuk doğum günü partisine kim hayır diyebilir ki?

Seçtiğiniz tema ne olursa olsun, özenle hazırladığınız bu parti bir ya da birden fazla palyaçoyu kesinlikle hak ediyor. Çocuklarınıza beklenmedik bir sürpriz yapmak istiyorsanız doğum günü palyaçosu kiralayarak, bunu başarabilirsiniz! Palyaço Burada ekibini hemen arayın ve palyaço hizmeti ile gelen diğer avantajlar hakkında bilgi edinin. Uygun fiyatlara, mükemmel bir parti hazırlamak, sandığınızdan çok daha kolay.