` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - İstanbul Palyaço Kiralama
İstanbul Palyaço Kiralama
17.10.2017

İstanbul Palyaço Kiralama

Gün geçtikçe trend haline gelen palyaço kiralama servisi, etkinlikler ve organizasyonlar için alternatif bir eğlence sunuyor. Özellikle çocuk partilerinin vazgeçilmezi olan bu hizmet, artık düğünler, mekan açılışları, kurumsal organizasyonlar ve bireysel eğlence alanları için de faaliyet veriyor. İnteraktif oyunlar ile çocukların en neşeli gününde yanında olan palyaçolar, tanıtım günleri ve açılış organizasyonlarında da rol alıyor. Eğer siz de vereceğiniz kutlamalar, etkinlikler ve düzenleyeceğiniz organizasyonlar için palyaço hizmeti almak istiyorsanız, palyaço kiralama hakkındaki sorularınıza bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Palyaço Kiralama Nedir?

Neşeli ve farklı bir etkinlik için ideal bir alternatif sunan palyaço firmaları; verdikleri palyaço hizmeti hem yükünüzü azaltıyor hem de misafirlerinizi mutlu ediyor. Eskiden yalnızca çocuk doğum günleri dendiğinde akla gelen bu hizmet, artık tüm etkinlikler için önem taşıyor. Eğer bir çocuğunuz varsa, ona vereceğiniz doğum günü partisi için; yeni açacağınız bir dükkanınız varsa açılış organizasyonunuz için ya da sünnet düğünü ve düğün gibi çocukların yoğun olduğu bireysel organizasyonlar için palyaço kiralayabilirsiniz.

Playaço Kiralama Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

Palyaço kiralamayı düşünüyor, ancak nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız, davetli listenizdeki kişi sayısını göz önüne alarak yola koyulabilirsiniz. Maksimum 10 kişilik mini bir etkinlik için bir palyaço; 10 – 20 arası kişiye vereceğiniz bir parti için iki palyaço kiralamak size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Eğer düğün ya da sünnet düğünü gibi çok daha büyük bir organizasyon düzenleyecekseniz, hizmet alacağınız firma ile palyaço sayısı hakkında fikir yürütebilirsiniz. Mekan açılışları içinse iki palyaço kiralamak, davetlileriniz için yeterli olacaktır. Palyaçonun yanı sıra, etkinliğin tipine göre alacağınız yüz boyama, pinyata patlatma, dekorasyon ve süsleme, profesyonel ses hizmetleri ve zincir balon ek hizmetler hakkında da firmadan bilgi almayı sakın unutmayın!

Palyaço Kiralama Fiyatları

Paketlere ve ek hizmetlere göre farklılık gösteren palyaço kiralama fiyatları İstanbul ve çevresinde oldukça uygun seviyelerde seyrediyor. Etkinlik süresi, katılımcı sayısı ve konsept gibi etkenler de fiyat belirleme üzerinde büyük bir rol oynuyor. Ancak her firmanın farklı fiyat politikalarının olduğunu da hatırlatmamız gerek. Yaklaşık 60 TL’den başlayan palyaço kiralama hizmeti, etkinliğin türüne göre değişen fiyatlar sunuyor. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve ihtiyacınız doğrultusunda kaliteli bir hizmet almak için Palyaço Burada ekibinden destek alabilir, hem cebinize hem de etkinliğinize uygun servisten faydalanabilirsiniz.