` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Hangi Etkinlikler İçin Palyaço Kiralama Servisinden Faydalanabilirsiniz?
Palyaço Kiralama Servisi
29.07.2017

Hangi Etkinlikler İçin Palyaço Kiralama Servisinden Faydalanabilirsiniz?

Palyaço, her ne kadar çocuk denince akla gelen sahne sanatçıları olsa da, aslında her yaş aralığı için ve birçok etkinlikte performans sergileyebiliyor. Dolayısıyla, palyaço hizmeti almak için yalnızca bir çocuk olmak ya da çocuk sahibi olmak gerekmiyor. Günümüzde birçok etkinliğin baş karakteri haline gelen palyaçoları siz de etkinliğinizde görmek istiyor, ancak endişe duyuyorsanız; hangi etkinlikler için palyaço kiralama hizmeti alabilirsiniz, gelin birlikte göz atalım!

1. Çocuk Doğum Günü Organizasyonları

Eğer bir çocuğunuz varsa ve yeni yaşına girecekse, onun için vereceğiniz doğum günü partisini, komik mi komik bir palyaço ile daha da renklendirmeniz mümkün. Miniklerin yüzünü güldüren palyaçolar, aynı zamanda çocuklar ile içi dolu pinyata patlatma, yüz boyama, şarkı söyleme ve dans etme gibi aktiviteler de yapabiliyor. Yani, palyaçolar çocuklar için bir eğlence kaynağı olmasının yanında, onlara iyi birer parti arkadaşı da olabiliyor. Dilerseniz çocuğunuzun doğum günü partisine, katılımcı sayısına göre palyaço çağırabilir ve minikler bu eğlenceli günün tadını çıkarırken, siz de misafirleriniz ile rahatça ilgilenebilirsiniz.

2. Açılış Organizyonları

Yeni bir mağaza, dükkan, firma ya da kafe açıyorsanız; bu yeniliği çevreye duyurmanın en iyi yolu elbette bol eğlenceli bir açılış organizasyonu olacaktır. Dikkat çekici bir dekorasyon, arka planda çalan hoş bir müzik, leziz atıştırmalıklar ve göze batmayan eğleneli bir tanıtım ile yapılan bir açılış organizasyonu, yeni işletmelerin seslerini duyurması açısından bir hayli faydalı oluyor. Palyaçolar ise insanların bu açılış organizasyonuna katılım göstermesinde etkin bir rol oynuyor. Böylece hem insanlar organizasyona katılıyor hem büyükler eğleniyor hem de küçükler oyalanıyor. Eğer unutulmaz bir mekan açılışına imza atmak istiyorsanız, etkinliklerin olmazsa olmazı olan palyaço servisi tam da size göre!

3. Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğünleri “çocuk yoğun” organizasyonlar olduğu için, minik canavarlar ile baş etmek oldukça zorlaşıyor ve bir süre sonra sünnet düğünü çileye dönüşüyor. Çocuğunuz için düzenleyeceğiniz sünnet düğününün planlamasını yaparken, listenin başına yazmanız gereken ilk şey palyaçolar olmalı! Bu sayede, siz sünnet düğünü boyunca misafirlerinizi ağırlarken, palyaçolar da çocuklara keyif dolu anlar yaşatabilir. Sünnet çocuğu ve dostları için oldukça eğlenceli geçecek bir etkinlik, palyaço kiralama servisi sayesinde sizin için de eğlenceli geçebilir.

4. Düğün Organizasyonu

Kim demiş düğünlerde palyaçonun işi ne diye? Artık birçok genç çift, düğünleri için davetiye hazırlarken “çocuklara uyku vakti” gibi notlar ile katılımcılara ufak bir mesaj veriyor. Haliyle düğüne aileleri ile bilikte katılan çocuklar da, bir süre sonra enerjilerini atma isteği ile orta yerde dolanmaya başlıyor. Ancak, düğününüze birkaç palyaço çağırarak çocuklu ailelere de tatlı mı tatlı bir çözüm sunabilirsiniz! Düğün için palyaço kiralama trendine ayak uydurarak hem aklınız rahat bir şekilde kendi eğlencenizi yaşayabilir hem de çocuklu aileler için jest yapabilirsiniz.

5. Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal hayatın ciddiyetin biraz olsun kurtulmak herkese iyi geliyor. Şirket içi verilen piknik, yıl dönümü, lansman gibi etkinlikler sayesinde çalışanlar hem kafa dağıtıyor hem de birbirleri ile sosyalleşiyor. Artık, kurumsal organizasyonlar için de kiralık palyaço servisinden faydalanılıyor. Oyunların oynandığı, mangalların yapıldığı ve kutlamanın gerçekleştiği kurumsal organizasyonlar için siz de palyaçoların neşesinden yardım alabilirsiniz!

Etkinliğiniz ne olursa olsun, yeni fikirler denemek ve palyaçoların dünyasından ilham almak gününüzü güzelleştirebilir. En kaliteli ve aynı zamanda ucuz palyaço kiralama hizmeti veren firmamızdan destek almak için buraya tıklayabilir, bize ulaşabilir ve farklılığınızı konuşturabilirsiniz!