` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Firmaların Geleceğine Değer Katan 5 Kurumsal Organizasyon
Kurumsal Organizasyonlar
15.03.2017

Firmaların Geleceğine Değer Katan 5 Kurumsal Organizasyon

Hem şirket içi motivasyonu artıran, hem de prestij için gerekli olan kurumsal organizasyonlar ve etkinlikler günümüz çalışma hayatının trendlerini oluşturuyor. Ancak bu etkinlikleri organize etmek sanıldığı kadar kolay değil; şirket içi katılımcıların sayısı, hitap edilen hedef kitle ve etkinlik şekli baz alınarak tasarlanan bu organizasyonların profesyonel ellere bırakılması gerekiyor. İşte kurumsal organizasyonlara örnek olacak modellerden birkaçı…

1. Lansmanlar

Lansmanlar

Bir tür pazarlama olarak da tarif edebileceğimiz tanıtımlar, kurumsal kimlik açısından prestij kazanmak adına oldukça önem taşıyor. Daha çok tüketicilere ya da kullanıcılara yönelik yapılan bu tanıtımlar sayesinde, firmanızın hizmet ettiği sektöre göre ürettiği ürünlerin ve çalışmaların tanıtımı organizasyon firmalarınca bizzat yapılıyor.

2. Eğitim Seminerleri

Eğitim Seminerleri

Katılımcıların şirket tarafından bilgilendirildiği ve belli başlı eğitimlere tabi tutulduğu eğitim seminerleri, kurumsal ekipmanlardan mekan tasarımına, ışık ve ses sisteminden özel dekorlara kadar birçok detayı kapsamakta ve kurumal organizasyon firmaları, bu toplantıların arkaplanını tasarlıyor.

3. Fuar Günleri

Fuar Günleri

Ticari büyüme sağlamak amacıyla belli tarihler aralığında firmanın alıcı ile satıcıları bir çatı altında toplaması olarak tanımlayabileceğimiz fuarların da arkaplanı oldukça zahmetli ve tüm bu süreçleri yanınızda bulunacak kurumsal organizasyon şirketleri ile atlatmanız mümkün.

4. Kurumsal Piknikler

Kurumsal Piknik Organizasyonu

Şirket içi tüm çalışanların, yoğun iş temposuna bir süreliğine ara vererek eğlenmesini ve motive olmasını amaçlayan kurumsal piknik organizasyonları, kahvaltıdan eğlenceli oyunlara, mangaldan bisiklet binmeye kadar pikniğe uygun bir alanda yapılan tüm aktiviteleri kapsamakta ve organizasyon firmaları tarafından baştan sona tasarlanarak şirketin bütünüyle eğlenceye odaklanmasını amaçlıyor.

5. Şirket Kuruluş ve Yıldönümü Kutlamaları

Şirket Yıldönümü

Davetiyelerden sahne dekorlarına, kutlama yılına özel sahne şovlarından promosyon malzemelerine kadar her şeyin şirket organizasyon firması tarafından tasarlandığı kuruluş kutlamaları, şirketinizin o yılına özel temaları ve eğlenceleri kapsıyor.

Firmanızın hem rakiplerine karşı güçlü bir duruş sergilemesi, hem de sektörel anlamda değer kazanması açısından önem taşıyan bu organizasyonları siz de kolayca hayata geçirebilirsiniz. Kurumsal organizasyonlar hakkında buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinebilir, aynı zamanda tasarım ve organizasyon alanında güvenebileceğiniz ekibimize danışarak izleyeceğiniz yol ve kurumsal organizasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.