` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Erkek Çocuğu Doğum Günü Partisi İçin 5 Tema Fikri
Erkek Çocuğu Doğum Günü Fikirleri
24.03.2017

Erkek Çocuğu Doğum Günü Partisi İçin 5 Tema Fikri

Çocuklar benzer şeylerden keyif alsa da erkek çocuğu ile kız çocuğunun ilgi alanları farklılık gösterebiliyor. Haliyle bu farklılıklar beğenilerine de yansıyor ve ortaya birbirinden değişik doğum günü tema fikirleri çıkabiliyor. Siz de çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerinden ya da oyuncaklardan yola çıkarak onu sevindirecek bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. İşte onlarca konsept arasından sizin için seçtiğimiz beş tema fikri!

1. Uzay ve Gökyüzü

Uzay Temalı Doğum Günü

Astronotlara, gezegenlere ya da uzaya meraklı bir çocuğunuz varsa, onun bu bilim aşkını özel günü ile birleştirerek muhteşem bir sürpriz hazırlayabilirsiniz! En merak ettiği gezegenin şeklinde pasta yaptırabilir, tavana gezegen ve yıldız şekillerinde süsler asabilir ve yalnızca çocuğunuza değil, doğum günü organizasyonuna katılan tüm miniklere galaksi konseptini yaşatabilirsiniz!

2. Lego

Lego Temalı Doğum Günü

Tüm zamanların eskimeyen oyunu legoyu, çocuğunuzun doğum günü teması olarak kullanabilir ve mini bir legoland havası estirebilirsiniz! Pastayı, kurabiyeleri ve süslemeleri lego parçaları şeklinde hazırlatmanız, hatta palyaçolar eşliğinde miniklere lego oynatmanız da mümkün.

3. Spiderman

Spiderman Temalı Doğum Günü

Gizemli kostümü ve kurtarıcı kişiliğiyle tüm çocukların en sevdiği süper kahramanlardan biri olan Spiderman, erkek çocuk doğum günü fikirleri için ideal bir alternatif ve tema olarak oldukça kolay bir şekilde tasarlanabiliyor. Lacivert ve kırmızı renklerinin hakim olduğu bu konsept, Örümcek Adam’ı idol olarak belirlemiş çocukları bir hayli mutlu edebilir.

4. Batman

Batman Temalı Doğum Günü

Eski bir çizgi roman karakterinden bugünün süper kahramanına dönüşen siyah maskeli Batman, çocukların takip ettiği diğer bir kahraman ve sıkça tercih edilen erkek doğum günü konseptleri arasında bulunuyor. Birkaç yarasa kanadı ve Batman maskesi yaptırarak temaya dair detaylar tasarlayabileceğiniz bu konsepti, aynı zamanda Batman temalı kurabiyeler ve balon süslemeleri ile tamamlayabilirsiniz.

5. Korsan

Korsan Temalı Doğum Günü

Denizi seven savaşçı ruhlu bir çocuğunuz varsa, şapkalar, pelerinler ve bir haziine kullanarak korsan teması oluşturmaya ne dersiniz? Hazine sandığının içine ufak tefek hediyeler koyarak, çocukları o sandığa ulaştırmaya çalışacak zeka oyunları oynatabilir, deniz ve gemi temalı bir pasta ile partiyi taçlandırabilirsiniz!

Hem çocuğunuzu hem de yaşıtlarını mutlu edecek daha birçok konsept bulunmakta; ancak ne olursa olsun çocuğunuzun istekleri önem taşıyor. Yaşı kaç olursa olsun onun da fikrini alarak, ona unutamayacağı bir yaş günü hediyesi verebilirsiniz. Doğum günü organizasyonu ve daha fazlası için bizimle buradan iletişime geçmeyi sakın unutmayın.