` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Doğum Günü Partisi İçin Palyaço Nasıl Kiralanır?
Doğum günü palyaço kiralama
19.05.2017

Doğum Günü Partisi İçin Palyaço Nasıl Kiralanır?

Bir doğum günü partisi veya kutlama planlıyorsunuz ve etkinlik için bir palyaço kiralama istiyorsunuz, ancak nereden başlamanız gerektiği konusunda bir bilginiz yok. Bir palyaço ile anlaşmak oldukça kolay olabilir, ancak bu sizin gününüz ve en iyisini hakediyorsunuz. Sizin partiniz ya da çocuğunuzun doğum günü için doğru palyaçoyu bulmanıza yardımcı olabilecek adımların bir listesini sizler için derledik.

1. Palyaçoları Sevdiğinizden Emin Olun

Doğum günü sahibi ister siz olun, isterseniz de bu çocuğunuzun doğum günü olsun; her halukarda palyaçolardan hoşlandığınızdan emin olmanız gerekiyor. Garip bir soru gibi gelebilir; ancak bazı insanlar anlaşılamayan sebeplerle palyaço fobisi yaşayabiliyor. Onur konuğunun odasında saklanmasını istemezsiniz değil mi?

2. Erken Planlama Yapın

İşinin en iyisi olan, profesyonel palyaçolar en az bir ay önceden etkinlik hakkında haberdar olmak ister ve takvimlerini bu şekilde ayarlayabilirler. Çoğunlukla meşgul olan ve insanları eğlendirme konusunda bitirme tezi yazabilecek profesyonelliğe erişebilmiş palyaçolar ile en azından 1-2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

3. Palyaço Tavsiyeleri Alın

Geçmişte palyaço kiralama servisi aracılığıyla kutlamasını daha eğlenceli bir hale getiren arkadaşlarınızdan ve aile üyelerinden öneri isteyin; aynı zamanda geri bildirimleri konusunda da bilgi edinin. Palyaço tavsiyesi alırken ne sormanız gerektiği konusunda endişeye kapılmanıza gerek yok; yaşa uygun mizah yapabilme, adil olabilme, merak uyandırabilme yetenekleri ve genel tutumları hakkında bilgi edinmeniz yeterli olacaktır.

4. Araştırma Yapın ve Hizmet Hakkında Detaylı Bilgi Edinin

Arkadaşlarınız ve ailenizin önerisi yoksa, palyaço kiralama firmaları araştırması yaparak, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir hizmet bulabilirsiniz. Ancak, günümüz teknoloji çağında kandırılmak maalesef oldukça kolay, dolayısıyla bağlantı kurduğunuz palyaço firmalarına; hangi yaş grubunu hedef aldıkları, palyaço gösterisi süresinin ne kadar olduğu, önceki çalışmalarına ait video görüntülerinin olup olmadığı ve referans verip veremeyecekleri yönünde sorular sormanız gerekiyor. Bunların yanı sıra, verdikleri hizmetin açıklamasını talep etmeniz de şart; içi dolu pinyatalar patlatma, balon süsleme, kukla gösterisi, hokkabazlık, sihir hileleri ve palyaço yüz boyamaları gibi aktiviteler alacağınız hizmetin kalitesini belirleyebilir.

5. Referanslar Konusuna Değinin

İlk bir veya iki palyaçoya karar verdikten sonra referanslar konusuna değinin ve en son ne zaman hizmet verdiklerini, eğer bir çocuk doğum günü ya da sünnet düğünü organizasyonu için anlaşıyorsanız; başa çıkılması zor afacanlar karşısıda nasıl bir tutum sergilediklerini öğrenin. Ayrıca sağladıkları palyaço kiralama Avrupa Yakası sınırları için mi geçerli, yoksa palyaço kiralama Anadolu Yakası çevresi için sağlanıyor mu öğrenin. Verilen cevaplardan memnun kalırsanız, artık palyaço kiralama işlemine hazırısnız demektir.

6. Etkinlik Hakkında Bilgi Verin ve Ödemeleri Tamamlayın

Seçiminizi yaptıktan sonra, anlaştığınız palyaço firması ile beklenen hizmetler ve ödeme yöntemiyle ilgili görüşme yapmanız gerekir. Etkinliğin gerçekleşeceği tarih, yer ve zaman konusunda onları bilgilendirin; ayrıca palyaço boyaması, balonlar ve pinyatalar gibi detaylar konusunda da kesin bir sonuca varın.

7. Palyaçonuzu Çağırın ve Hizmeti Değerlendirin

Parti gününden bir iki gün önce, doğum günü palyaçosu ile tarih, saat ve adres bilgilerini son kez konuşun ve doğrulayın. Parti günü aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız, bu konuda mutlaka firmayı bilgilendirin; ancak aksine memnun kalırsanız da hem kendi kutlamalarınız için aklınızın bir köşesine not edin hem de tanıdık çevrenize önermeyi ihmal etmeyin.

Bu detaylı süreci, yalnızca bir palyaço kiralama hizmetinden faydalanacağınızı düşünerek yabana atmayın. Özellikle, çocuklar için verilen bir parti için palyaço servisi sağlarken, fazlasıyla titiz davranmanız gerekiyor. Alanında başarılı palyaço kiralama ekibimiz, her yaş grubu için gösteriler hazırlamakla kalmayıp; ihtiyaç duyduğunuz hizmet kapsamında çok daha fazlasını da sunuyor. Ucuz palyaço kiralama hizmeti sunmamızın yanı sıra, kaliteyi ve profesyonelliği elden bırakmıyor; neşeli günlerinize enerji katmaya çalışıyoruz. Dilerseniz kendiniz, dilerseniz şirketiniz, dilerseniz de çocuklarınız için hemen şuradan palyaço kiralayabilir, aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.