` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Çocuk Doğum Günü Kutlayabileceğiniz 5 İstanbul Çocuk Eğlence Merkezi
İstanbul Çocuk Doğum Günü Mekanları
19.04.2017

Çocuk Doğum Günü Kutlayabileceğiniz 5 İstanbul Çocuk Eğlence Merkezi

Çocuklar yeni yaşına girerken, onlara unutamayacakları bir doğum günü yaparak gönüllerini hoş etmek mümkün. Üstelik yalnızca pasta üfleyecekleri değil, arkadaşlarıyla birlikte sınırsız eğlence yaşayacakları çocuk merkezleri; birbirinden sevimli oyun üniteleri ile çocuk doğum günü organizasyonları için ideal bir alternatif sunuyor. İstanbul ve çevresinde ise onlarca çocuk merkezi bulunuyor. Biz de içlerinden en popüler beş tanesini sizler için derledik!

1. Joy Park Eğlence Merkezi

Joy Park Eğlence Merkezi

Tüm yaş grupları için oyun ve eğlence alternatifleri sunan Joy Park’a Vialand ev sahipliği yapıyor. Akülü arabalar, kaydıraklar, top havuzları ve oyun makineleri gibi daha birçok eğlence ünitesi, onlara sınırsız bir seçenek sunuyor. Ayrıca merkezin 5D sineması da, çocukların hayal güçlerine katkıda bulunacak sinema filmleri ile hizmet veriyor.

2. Babalu Aktif Eğlence Parkı

Babalu Aktif Eğlence Parkı

Yurt dışından getirilen özel oyun üniteleri ve geniş bir alan sunan Babalu Eğlence Parkı 1-12 yaş aralığındaki tüm çocuklara hizmet veriyor. Başakşehir’de konumlanan bu çocuk eğlence merkezinde trambolin, oyun kulesi, kaydırak ve tırmanma dağı gibi alternatifler yer alıyor. Her mevsim çocuğunuzu götürebileceğiniz bu kapalı parkta, velilerin sohbet edip vakit geçirebileceği bir de kafe bölümü yer almakta. Bu kafede doğum günü kutlaması yapabilir ve arta kalan zamanda minikleri oyun parkına yönlendirebilirsiniz.

3. Jurassic Land

Jurassic Land

Çocukların fantastik dünyasına renk katacak bir tema parkı arıyorsanız, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alan Jurassic Land tam da size göre! Organizasyonlar için de açık olan bu parkta çocuğunuza unutamayacağı bir doğum günü partisi yaptıktan sonra, park içindeki bilim merkezini, mağara ve dinozor müzelerini gezdirebilir; park ve bahçe kısımlarında enerji atlamsını sağlayabilir ve sanat atölyelerinde sınırlarını zorlamasına yardımcı olabilirisiniz!

4. Kidszone Çocuk Aktivite Merkezi

Kidszone Çocuk Aktivite Merkezi

Feneryolu’nda bulunan Kidszone Çocuk Aktivite Merkezi, hem bir oyun alanı hem de organizasyonlara açık olan bir çocuk parti evi! Çocukların enerji harcayacağı oyun ünitelerinin yanı sıra, resim çizip yemek yapabilecekleri bir atölye ve mini mutfak bölümünün de dahil olduğu Kidszone, miniklerin yeteneklerini keşfedebileceği bir ortam sunmasıyla İstanbul çocuk eğlence merkezleri arasından öne çıkıyor.

5. Legoland Discovery Centre

Legoland Discovery Centre

Birçok ülkede bulunan ve legolardan yapılan Legoland, Forum İstanbul’da küçükten büyüğe herkese sınırsız eğlence yaşatıyor. Lego Fabrikası, Yangın Akademisi ve Miniland gibi alanlarıyla çocukları büyüleyen Legoland Discovery Centre’da çocuk doğum günü organizasyonu yapabilirsiniz.

Çocuk doğum günlerinin vazgeçilmezi palyaçolar ile minikler çok daha neşeli, ortm çok daha eğlenceli oluyor! Doğum günü yapacağınız eğlence merkezini belirledikten sonra bizi arayarak palyaço kiralama hizmetimizden faydalanmayı sakın unutmayın. Buraya tıklayarak palyaço kiralama fiyatları ve paketleri hakkında bilgi alabilirsinmiz.