` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Çocuk Doğum Günü Hediye Fikirleri
Çocuk Doğum Günü Hediyeleri
23.04.2017

Çocuk Doğum Günü Hediye Fikirleri

Çocuğunuzun büyüdüğüne tanık olurken, onların hem gelişimine katkıda bulunacak hem de eğlenmelerini sağlayacak hediye fikirleri hakkında bilgilendirici ipuçlarımıza bir göz atın.

Enerjilerini harcayabilecekleri oyuncakları tercih edin

Miniklerin uykuya dalana kadar baş döndüren o bitmek bilmeyen enerjilerini bir şekilde harcamaları, hem sağlıklı bir şekilde büyümeleri hem de verimli bir uyku süreci için oldukça önem taşıyor. Çocuğunuzun yaş aralığına uygun çocuk doğum günü hediyesi fikirleri arıyorsanız, bir basketbol potası, hulahop, frizbi, paten, kay kay ya da yalnızca sıradan bir futbol veya voleybol topundan daha güzel ne olabilir? Onları spor yapmaya ve kas gelişimlerine katkıda bulunacak fiziksel oyunlara itecek oyuncakları tercih ederek, faydalı bir hediye vermenin huzurunu yaşayabilirsiniz.

Öğretici oyunlar onları daima bir adım öteye taşır

En az beslenme ve uyku kadar bir çocuk için önemli olan diğer şey oyundur; dolayısıyla onların fiziksel olduğu kadar, zihinsel gelişimlerine de katkıda bulunacak çocuk hediyelerine yoğunlaşmanız gerekiyor. Özellikle zeka gelişiminin büyük önem taşıdığı 3 – 7 yaş aralığındaki çocukların renkleri, sayıları, nesneleri ve daha birçok etkeni tanıyabilmesi şart. Çocuğunuzun yaş grubuna uygun bir yap-boz, set halinde satılan zeka oyunları ya da lego setleri, onun stratejik düşünme yeteneği, dikkat ve konsantrasyonu, görsel zeka, hafıza ve mental gelişimi açısından faydalı olabilir.

Sanatsal becerileri geliştiren gereçleri unutmayın

Kim çocuğuna yalnızca tüketmesi gerektiği fikrini aşılamak ister ki? Eğer çocuğunuzun yaratıcılığını keşfetmesi için ona bir fırsat vermek istiyorsanız, onu resim yapmaya, notaları tanımaya; kısacası üretmeye itecek araç - gereçleri sunabilirsiniz. Belki bir resim defteri ve rengarenk boyalar, çocuğunuzun yaş grubuna uygun minik bir müzik aleti ya da bir oyun hamuru hediye ederek içindeki durdurulamaz sanatçıyı ortaya çıkarabilirsiniz.

Unutulmaz bir doğum gününü hakediyor

Çocuklar için hediye fikirleri yalnızca oyuncaklar ve araç-gereçlerden ibaret değil; çocuğunuza özel hissetirecek temalı bir çocuk doğum günü organizasyonu yaparak da onu çok mutlu edebilirsiniz. Elbette yine ufak bir hediye ile taçlandırabileceğiniz bu doğum günü fikrini, palyaço gösterileri ve aktiviteler ile birleştirebilir ve miniklerin mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz! Palyaço kiralama servisinden faydalanmak ve bu hizmetin içeriğinde yer alan diğer etkileyici detaylar hakkında bilgi almak için buraya tıklamayı unutmayın.