` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Çocuk Doğum Günlerinde Palyaçoların Yaptığı 5 Etkinlik
Palyaço Etkinlikleri
06.03.2017

Çocuk Doğum Günlerinde Palyaçoların Yaptığı 5 Etkinlik

Çocukları özel hissettirmek aslında sanıldığından çok daha kolay! Doğum günlerinin vazgeçilmezi palyaçolar sayesinde, sizler de miniklerin keyifli bir vakit geçirmesini sağlayabilir, onların yüzünü güldürebilirsiniz. Ancak palyaço kiralama hizmetinden faydalanmadan önce, dilerseniz palyaçolar neler yapar, gelin birlikte biraz fikir edinelim!

1. Yüz Boyama

Yüz Boyama

Çocuk doğum günü organizasyonlarının mutlaka bir parçası olan yüz boyama aktivitesi, hem çocukların hayal gücünü kullanmalarına hem de eğlenmelerine olanak tanır. Palyaçolar tarafından, cilde hiçbir zararı dokunmayan boyalar ile çocukların yüzüne isteidikleri şekiller çizilir.

2. İçi Dolu Pinyata Patlatma

İçi Dolu Pinyata Patlatma

Çocukların en sevdiği aktivitelerden biri de, içi sürprizlerle dolu pinyataları patlatmak desek doğru olur! Rengarenk krapon kağıtlarıyla kaplı pinyataların içinde bulunan şekerler, çikolatalar ve birbirinden farklı oyuncaklar çocuklar adeta mutluluktan havaya uçurur.

3. Şarkı Söyleme ve Dans Etme

Şarkı Söyleme ve Dans Etme

Palyaço kiralama hizmeti, palyaçoların yalnızca çocuklarınızı güldürmesi için değildir; eğlenceli olduğu kadar öğretici ve eğitici olan oyunlar sayesinde etkinlik verimli bir hale getirilir. Palyaçoların da teşvikiyle çocuklara şarkılar söyletilir ve onların hem yaratıcılıkları hem de yetenekleri ortaya çıkarılır.

4. Sosis Balondan Figürler Yapma

Sosis Balondan Figürler Yapma

Balon süslemeler ve genel olarak rengarenk balonlar bir doğum gününün olmazsa olmazıdır; sosis balonlar ise palyaçoalrın olmazsa olmazı! Sosis balonları şekilden şekle sokabilen palyaçolar, doğum günlerinde hayvan, çiçek ve karakter figürleri yaparak çocuklara minimal bir shirbazlık gösterisi sergiler.

5. Eğlenceli ve Eğitici Oyunlar Oynama

Eğlenceli ve Eğitici Oyunlar Oynama

Oyun demek, bir çocuk için hayal gücünün sınırsızlığı demektir ve çocuklar oynadıkları oyunlar sayesinde hem öğrenir hem eğlenirler. Palyaçolar ise çocuklar ile onların birbirleriyle etkileşim halinde olacağı interaktif oyunlar oynar ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurlar.

Çocuklarınızın her yönden gelişimine katkı sağlayacak doğum günü palyaçosu hizmetini siz de deneyebilir ve çocuğunuzun yeni yaşında ona etkileyici bir ortam yaratabilirsiniz. Partiye katılan diğer miniklere de iyi gelecek bu aktivite sayesinde, çocuğunuzun arkadaşları ile arasındaki iletişimine palyaçolar aracılığıyla katkıda bulunabilir, oyunlar sayesinde kendilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz!

Genç ve dinamik ekibimiz ile çocuklarınızı bu özel günlerinde özel hissettirmek, onlara unutamayacakları bir eğlence yaşatmak ve onlarla keyifli oyunar oynamak için varız. Palyaço kiralama fiyatlarının da yer aldığı paketlerimize buradan göz atarak, dilediğiniz hizmeti seçebilir ve hazırlıklara kısa sürede başlayabilirsiniz!