` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Çocuğunuzun Doğum Günü İçin Başucu Tüyoları
Çocuk Doğum Günü Organizasyon Fikirleri
05.05.2017

Çocuğunuzun Doğum Günü İçin Başucu Tüyoları

Bazen ebeveyn olarak, çocuğunuzu özel hissettirmek adına başarılı bir doğum günü partisi hazırlamak için bir etkinlik planlayıcısına dönüşürsünüz. Ancak parti bitene kadar, kutlamanın bazı ayrıntılarıyla ilgilenmek yerine; hayat boyunca hatırlanacak anılara zaman ayırmayı unutmamanız gerekir. Çünkü mutlu hatıralar, kimi zaman bir çocuk için mükemmel bir partiye sahip olmaktan çok daha değerlidir.

Çocuklarınızın, hem arkadaşlarıyla hem de sizinle birlikte partinin tadını çıkarmalarını sağlamak için aşağıda birkaç ipucu bulunuyor.

Bir temsilci belirleyin

Çocuğunuzun doğum günü organizasyonu ile bizzat ilgilenmek zorunda hissedebilirsiniz; ancak aile büyüklerinden ya da akrabalarınızdan, etkinlik planlama, yer seçimi, pasta yapımı ya da ikram gibi ayrıntılarla ilgilenmeleri için yardım talep edebilirsiniz. Çünkü sizin için gerçekten önemli olan şey, çocuğunuzla ne kadar zaman geçirdiğinizdir.

Eğer siz de birçok ebeveyn gibi, çocuk doğum günü organizasyonu konusunda karşılaşacağınız sorun ve sonuçlardan endişe duyarak kontrolü ele geçirmeye çalışıyorsanız, kendinize izin vermeyi öğrenmek zorundasınız. Dolayısıyla bunu yaparken yardıma ihtiyacınız varsa, en önemli olanı, yani çocuğunuzu kendinize hatırlatmaya devam edin.

Önceden planlama yapın

Eğer geç davranarak vakit kaybediyorsanız veya partiden önce tamamlanması gereken son dakika görevleriniz varsa, her şey harika bir şekilde ortaya çıksa bile, kendinizi ve çocuğunuzu hayal kırıklığına uğratabilirsiniz demektir.

Dolayısıyla doğum günü planlamasına, kutlama tarihinden en az üç ay önce başlayın. Hediyeleri alıp sarmalayın, partiyi evde yapacaksanız çocuk doğum günü süslemeleri hazırlayın ya da dışarıda yapmayı düşünüyorsanız mekan araştırması yapın. Kendinizi baş ağrısından kurtarmak ve çocuğunuza zamanınızdan daha fazlasını verebilmek için elinizden geldiğince çabalayın.

Mükemmel resmi yakalayın

Bir çocuk eğlence merkezine ya da kusursuz süslemelere bütçeniz yetmese dahi, en azından bir fotoğrafçı için bütçe ayırmayı düşünmelisiniz. Çünkü bu tatlı karmaşada kaçıracağınız birkaç dakika olacak gibi görünüyor. Harika bir fotoğrafçıya yatırım yaparsanız, her anı yakalayacaktır. Böylece çocuğunuzla ilgili herhangi bir anıyı gerçekten kaçırmadığınız konusunda huzurlu olabilirsiniz. Parti sona erince, çocuğunuzla birlikte çektirdiğiniz resmin önünüzde olmasının ise size harika hissettireceğinden şüpheniz olmasın.

Bir profesyonelden destek alın

Parti günü gelip çattığında çocuklarla ilgilenmesi, onlara çeşitli aktiviteler yaptırması ve eğlenmelerine katkıda bulunması için profesyonel birisini seçerek, ona neye ihtiyacınız olduğunu açıkça belirtebilirsiniz. Eğer parti gününe kadar olabildiğince ayrıntılarla ilgilenen bir kurtarıcıdan yardım alırsanız, ki bu bir doğum günü palyaçosu da olabilir; arkanıza yaslanabilir ve partinin tadını misafirlerin geri kalanıyla beraber çıkarabilirsiniz.

Aslında oldukça basit, tek yapmanız gereken bu organizasyon işini profesyonel birine paslamak ve çocuğunuzla birlikte anın tadını çıkarmak! Şanslısınız, çünkü biz genç ve deneyimli ekibimiz ile birlikte tamamen bunun için çalışıyoruz. Dilerseniz şuraya tıklayarak palyaço kiralama ve doğum günü planlama hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilir, çocuğunuza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.