` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Çocuğunuz İçin Doğum Günü Partisi Vermeden Önce Göz Atmanız Gereken 5 Tüyo
Çocuk Doğum Günü Önerileri
14.04.2017

Çocuğunuz İçin Doğum Günü Partisi Vermeden Önce Göz Atmanız Gereken 5 Tüyo

Her çocuk yıllar sonra bile gülümseyerek hatırlayacağı, unutulmaz bir doğum günü kutlamasını hak eder. Siz de çocuğunuzun doğum gününde ona sürpriz yaparak özel hissetmesini sağlayabilir, arkadaşlarıyla birlikte eğlecneli vakit geçirmesine ortam hazırlayabilirsiniz. Üstelik bunun için hem çok masraf etmenize, hem de çok zaman harcamanıza gerek yok. Sizin için derlediğimiz birkaç tüyo sayesinde artık çocuklarımızın yüzü daima gülecek!

Doğum günlerinin olmazsa olmazı pasta konusunda dikkatli olun

Çocuk Doğum Günü Pastası

Pastaların görünüşü ve lezzeti, özellikle bu bir çocuk doğum günüyse; fazlasıyla önem taşıyor. Ancak dikkat etmeniz gereken iki şey daha var; ilki doğum günü pastasında kullanılacak malzemelerin neredeyse organik olması, diğeri ise pastanın katılımcı sayısına göre yaptırılması. Dilerseniz pastayı kendiniz hazırlayarak doğallığından emin olabilir ve kişi sayısına göre israf olmayacak bir pasta yapabilirsiniz.

Çocuk doğum günü temalarından ilham alın

Çocuk Doğum Günü Temaları

Çocukların sevdiği birbirinden farklı karakterler var; örneğin Hello Kitty, Betty Boop, Barbie, Karlar Kraliçesi ve Pony gibi karakterler kız çocuklarının kalbini çalarken, erkek çocukları da Batman, Spiderman ve Şimşek McQueen gibi karakterlere hayran oluyor. Dolayısıyla çocuğunuzun en sevdiği karakterlerden ilham alarak ya da çocuk doğum günü temaları hakkındaki fikirlere bakarak sıra dışı bir konsept yaratabilirsiniz.

Süslemeye özen gösterin

Doğum Günü Süsleme

Çocuk doğum günü organizasyonu yaparken belli bir temadan ilham almanız, doğum günü süslemesinde kullanacağınız malzemelerden balonlara kadar birçok konuda işinizi kolaylaştırabilir. Örneğin Barbie temalı bir doğum günü yapacaksanız, çocuk doğum günü kostümlerinden mekan süsleme malzemelerine ve hatta çatal bıçak takımına kadar bir doğum günü için gerekli olan tüm detayları tek bir yerden kolayca temin edebilirsiniz.

Doğum günü partisi için bütçe çıkarın

Doğum Günü Bütçe Planlama

Çocuğunuzun doğum gününü ister bir çocuk eğlence merkezinde, ister evde kutlayacak olun; her halükarda süsleme, pasta, katılımcı sayısı, kostüm gibi konuları baz alarak bir bütçe çıkarmanız gerekiyor. Çocuğunuzu mutlu ederken tasarruf da etmeli, fazla masraf yapmak yerine ufak tefek hilelerle partiyi daha uyguna getirebilirsiniz!

Sevimli bir palyaço ile eğlenceyi ikiye katlayın

Doğum Günü Palyaçosu

Çocukların yüznü güldürecek muhteşem bir sürpriz arıyorsanız, şirin görüntüsüyle kendini tüm çocuklara sevdiren ve şovlarıyla güldüren palyaçolar ile doğum gününü kusursuz kılabilirsiniz! Nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız, buraya tıklayarak profesyonel ekibimizden doğum günü palyaçosu hakkında bilgi alabilir ve palyaço kiralama hizmeti sağlayabilirsiniz.