` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Çocuğunun Doğum Gününe Palyaço Çağırman İçin 5 Geçerli Neden
Doğum Günü Palyaçosu
19.10.2017

Çocuğunun Doğum Gününe Palyaço Çağırman İçin 5 Geçerli Neden

Zaman ne hızlı geçiyor değil mi? Çocuğunun doğum günü yaklaştığı an aklından ilk geçen buysa ve onun yeni yaşını kutlayacak olmak seni fazlasıyla heyecanlandırıyorsa, sana iyi bir haberimiz var! Henüz duygusallığını üzerinden atamamışken, sevimli mi sevimli palyaçoların sana bu büyük günde yardımcı olmak için can attığını bilmeni istedik. Eğer taslak halinde bir davetli listen ve aklındaki konsept hazırsa, çocuğunun doğum günü için neden palyaço kiralama servisinden faydalanman gerektiğine dair sunduğumuz bu 5 geçerli nedene de bir göz atmalısın.

1. Ortamı daima neşelendiren balonlar

Çocukların en sevdiği şeylerden biri nedir? Elbette ki balonlar! Senin bile bir balon gördüğünde çocuk gibi hissettiğine kalıbımızı basarız. Öyleyse, konseptini tamamlayacak rengarenk balonların palyaço hizmeti içerisinde yer aldığını bilmelisin. Ancak balonlar yalnızca dekorasyon için kullanılmıyor; yaratıcı palyaçolar, sosis balonlar ile çocuklar için figürler hazırlayarak bunu bir oyun haline getiriyor. Bu oyunda ben bile varım diyorsan, işte sana ilk geçerli neden!

2. İçi dolu pinyata patlatma oyunu

İzlemesi keyifli, oynaması ayrı keyifli bir oyun olan pinyata patlatma, çocukların içindeki enerjiyi ve neşeyi adeta açığa çıkarıyor. Kuyruğa dizilen minikler, içi onları mutlu edecek şekerlemeler, çikolatalar ya da hediyelerle dolu pinyata figürüne vurarak onu patlatmaya çalışıyor. Elbette ki bu oyunun sırrı, gözlerin kapalı olmasında! En sevimli tarafı ise, pinyatayı hangi çocuk patlatırsa patlatsın, içinden çıkan sürprizler tüm çocukların oluyor. Çocuklara hem eğlenmeyi hem de paylaşmayı aynı anda öğreten pinyata oyunu, palyaçoların hakemliğinde çok daha eğlenceli olacak.

3. Yüz boyama ile renkli yüzler

Kedi, köpek, kelebek, kuş ya da aslan gibi hayvan figürlerinden tut da, çizgifilm karakterlerinden bitkilere kadar sayısız yüz boyama şeklini itinayla yapmak, palyaçoların profesyonellik alanına giriyor. Minikler ne isterse, kimyasal olmayan boyalar ve fırçalar yardımıyla palyaçolar onların yüzüne figürler çiziyor. Palyaço kiralama hizmeti ile gelen bu eğlenceli aktivite sayesinde minikler resim yapmaya bile ilgi duyabilir.

4. Sınırsız eğlendiren interaktif oyunlar

Çocukları biraz yormak, hiç de fena fikir değil. Bitmek bilmeyen enerjilerini kaliteli interaktif oyunlarla atmaları için palyaçolar müthiş seçenekler sunuyor. Dans, müzik ve eğlence de cabası! Ayrıca palyaçolar, çeşitli tiyatral oyunla sayesinde onları güldürmeyi de iyi başarıyor. Ne dersin, sence bu kadar neden yeterli mi?

5. Bütçene uygun palyaço paketleri

Palyaço kiralamanın en cazip kısmı ise bu hizmetlere uygun fiyatlara ulaşabilecek olman. İstanbul palyaço kiralama firmaları arasından kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri dostu oluşuyla öne çıkan Palyaço Burada ekibi, hem seni hem de çocuğunu mutlu etmeyi çok iyi biliyor. Çocuğun ve minik dostları doyasıya eğlenirken, sen de cebini zorlamayacak şirin bir parti vermenin tadını çıkarmak istiyorsan, buradan (www.palyacoburada.net) firmamız ve palyaço kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir; çocuk doğum günü partisi için palyaço kiralama paketlerinden dilediğini seçebilirsin!