` Palyaço Burada - Palyaço Kiralama - Açılış Organizasyonu İçin Muhteşem Fikirler
Açılış Organizasyonu Fikirleri
27.11.2017

Açılış Organizasyonu İçin Muhteşem Fikirler

Bir işletme, dükkan, mağaza ya da firma açmak, yalnızca gerekli hazırlıkları yapıp, hizmet vermeye başlamaktan ibaret değildir. Yeni işinizi, insanlar tarafından tanınır hale getirebilmek için geleneksel reklam yöntemlerine başvurmanız, yaptığınız yatırımın kısa sürede geri dönüşünü sağlar. Dolayısıyla, mekan açılış organizasyonu, potansiyel müşterilerinize ve yakın çevreye ulaşmanız açısından en iyi yoldur. Eğer açılış için nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda tereddütler yaşıyorsanız, önerilerimiz size ışık tutabilir.

Dekorasyonda ilgi çekici unsurlar kullanın

Açılış gününüze yakın çevrenizi davet etmiş ve onların haberdar olmasını sağlamış olabilirsiniz; ancak bulunduğunuz bölgede ikamet eden ve o bölgeden geçen insanların dikkatini nasıl çekeceksiniz? Bu evrede, dekorasyon mükemmel bir tamamlayıcı görevi görür. Rengarenk zincir balonlar, girişe asılan bir kemer, sade ve şık kokteyl masaları, pankartlar ve daha birçok detay etrafın ilgisini çekmeniz için birebirdir. Dekorasyonu; sunduğunuz ürün/hizmet, markanızın renkleri ve logoya göre tasarlamayı da sakın ihmal etmeyin!

İnsanlara müzikle ulaşın

Görsel olarak çevreye hitap etmek kadar önemli bir şey daha varsa, o da işitsel olarak dikkat çekmektir. Şahane bir müzik grubu, kaliteli bir ses sitemi ve DJ performansı açılış organizasyonu boyunca size yardımcı olabilir. Çevreye rahatsızlık vermeyecek düzeyde yaptığınız müzik yayını, insanların dikkatini çekerek, açılışa katılmalarına ön ayak olacaktır.

İkramları sakın atlamayın

Görsel ve işitsel şöleni, bir de damak şöleni ile birleştirirseniz, sizden güzeli yok! Bilirsiniz, insanlar ikramlardan fazlasıyla hoşlanır ve lezzetli aperatifler, onların etkinliğinizde kalma süresine de etki eder. Genel olarak hem damağa hitap eden lezzetleri bir araya getirerek, misafirlerinize tatlı bir jest yapabilirsiniz.

Palyaçolardan destek alın

Eğer açılış organizasyon örnekleri hakkında kısa bir araştırma yaparsanız, firmaların tanıtım açısından, palyaçolar ve animatörler sayesinde daha efektif sonuçlar aldığına şahit olabilirsiniz. Davetlilerinizi eğlendirmek ve ortama neşe katmak için açılışta bulunması gereken palyaçolar, aynı zamanda broşürleri dağıtma ve o bölgeden geçen insanları açılışa davet etme konusunda da fazlasıyla rol üstlenirler. Üstelik açılış organizasyon firmaları, ek bir ücret talep etmeden bu hizmeti sağlayabilmektedir.

Mekan açılışı konusunda edindiğimiz tecrübeler ve müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde, bu özel gününüzü sizler için baştan sona tasarlıyor ve en iyi sonucu almanız için kusursuz çalışıyoruz. Dilerseniz, bize hemen ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alarak, uygun fiyatlara açılış yapmanın tadını çıakrabilirsiniz!